O nas

O nas

Zarząd

Sposób działania Zarządu to przede wszystkim stały nadzór nad całością spraw oraz doskonała orientacja we wszystkich niuansach toczących się w firmie negocjacji. Do tego nie tylko wielkie umiejętności koncyliacyjne ale i siła asertywności powodują, że nasz Zarząd jest prawdziwym sercem firmy. To te cechy pozwalają nam prowadzić działalność związaną z doradztwem gospodarczym i ratowaniem zadłużonych firm, zadłużonych spółek już 11 lat!

Nasza skuteczność
To spokój wynikający z doświadczenia naszego zarządu sprawia, że jesteśmy tak skuteczni. Gdy negocjacje wchodzą w decydującą fazę, to właśnie tu pada rozstrzygający głos z naszej strony. Zarząd spółki stanowi kluczowy element w funkcjonowaniu całej firmy i jest odpowiedzialny za wszelkie podejmowane decyzje.

Dzięki umiejętnej integracji naszej załogi jesteśmy dobrze zgranym zespołem, który osiąga sukcesy, które stają się również sukcesami naszych klientów.

Audytorzy

Audytorzy są niezwykle istotni dla naszej firmy. To oni prowadzą badanie stanu przejmowanych spółek. Tak naprawdę służą w procesie zakupu obu stronom umowy pozwalając im na obiektywne zaznajomienie się z rzeczywistym stanem firmy. Zarówno ich profesjonalny obiektywizm jak i długoletnie doświadczenie powodują, że w ich raporcie widać wszystkie elementy składowe firmy w jej aktualnym stanie. 

Nie tylko zakup

Audytorzy nie wykonują pracy tylko na potrzeby procesu zakupu. Zdobyta w trakcie audytu wiedza ma fundamentalne znaczenie dla pierwszych podejmowanych przez nas decyzji po przejęciu spółki. To dzięki ich pracy nasze decyzje nie idą na ślepo lecz trafiają w punkty o niezwykle istotnym znaczeniu dla procesu sanacji. Bez ich pracy po przejęciu spółki musielibyśmy tracić cenny czas na rozpoznanie stanu firmy. Teraz możemy działać od razu.

Biegli księgowi

Biegli księgowi zwykłej firmie nie są często potrzebni. Inaczej ma się sprawa, gdy firma ma kłopoty finansowe. Nie tylko chodzi bowiem o poprawne księgowanie operacji gospodarczych, ale również o księgowość zarządczą, a nawet księgowość zarządzającą. To ostatnie w sensie dostosowania chociażby terminu, niektórych operacji finansowych do kalendarza podatkowego, choć oczywiście nie tylko. Jeżeli masz kłopoty z płynnością finansową to biegły księgowy staje się niezbędny! Bez niego nie poradzisz bowiem sobie z pokryciem braku gotówki.

Nasze zdumienie

Inną kwestią jest wysoka biegłość, jaka mają nasi księgowi w czytaniu dokumentacji księgowej, w znajdowaniu błędów w dokumentacji i ich naprawianiu. Ku naszemu zdumieniu doświadczenie pokazuje, że w wielu firmach, to brak poprawnie prowadzonej księgowości prowadzi do upadku, nie zaś niesprawność gospodarcza!

Adwokaci

Z pewnością wiedzą państwo jak ważny w prowadzeniu działalności gospodarczej jest prawnik. Dlatego zatrudniamy najlepszych. Dzięki czemu potrafimy przejść przez wiele raf działalności gospodarczej, zabójczych dla zwykłego przedsiębiorcy. Żeby nie być gołosłownym przytoczmy tylko dwie z wielu dziedzin, w których prawnik jest absolutnie niezbędny:

  • Windykacja.
  • Należności publiczno prawne.

Adres e-mail

Numer telefonu

}

Godziny otwarcia

9.00-17.00